ETHEM BEY 250 ML CAM ŞİŞE NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI
ETHEM BEY 250 ML CAM ŞİŞE NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI

ETHEM BEY NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI 250 ML CAM ŞİŞE

Fiyat : TL250,00(KDV Dahil)
London IOOC Flos Olei 2020 Flos Olei 2017

Soğuk sıkım üretilen erken hasat Ethem Bey Zeytinyağları, Ayvalık çeşidinin en özgün hali. Yoğun yeşil zeytin meyvesi kokusunu hindiba, su teresi, cibes gibi taze Ege otlarından alıyor, onlara yeşil domates, yeşil çay ve yeşil muz kabuğu notaları eşlik ediyor.

 

 

:

Ethem Bey soğuk sıkım erken hasat zeytinyağı asiditesi oleik asit cinsinden en fazla 0.5 olan, zeytinin yalnızca mekanik olarak işlenmesi ile elde edilmiş üstün kalitede zeytinyağıdır ve filtre edilmiştir. Soğuk sıkım erken hasat zeytinyağı zeytinler yeşil haldeyken toplanarak zedelenmeden işlem görmesi için özen gösterilir. Zeytinlerin erken hasat döneminde toplanması nedeniyle de sağlık açısından en değerli zeytinyağı çeşididir. Erken toplanan zeytinler besin değeri açısından daha yüksektir ve asit oranı düşüktür.

 

Soğuk sıkım erken hasat zeytinyağı A, D ve E vitamini açısından oldukça zengindir. Zeytinyağını içerek tüketmek isteyenler için en ideal zeytinyağı çeşididir. İçimi oldukça rahat ve çiğ halde tüketilmeye uygundur. Kahvaltılarınızda, salatalarınızda tadına ve kokusuna doyamayacağınız soğuk sıkım erken hasat zeytinyağı.

 

Muhafaza ve Dolum: Paslanmaz çelik tanklarda 18 derece sabit sıcaklıkta muhafaza edilip dolumu yapılır.

 

Zeytinyağınızı güneş ışığı ve nemden koruyunuz. Serin ve kuru yerde saklayınız.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR