Ethem Bey Natürel Birinci Zeytinyağı 5 Lt Teneke
Ethem Bey Natürel Birinci Zeytinyağı 5 Lt Teneke

ETHEM BEY NATÜREL BİRİNCİ ZEYTİNYAĞI 5 LT TENEKE

Fiyat : TL3.150,00(KDV Dahil)

Ethem Bey Soğuk Sıkım Natürel Birinci Zeytinyağı, geleneksel lezzet tutkunlarına hitap eden, burunda zeytin meyvemsiliği, kırmızı domates ile ağız boşluğunda hafif bir yakıcılık sunuyor.

 

 

:

Natürel Birinci Zeytinyağı, doğrudan tüketime uygun, serbest yağ asitliği oleik asit cinsinden her l00 gramda 2,0 gramdan fazla olmayan, zeytinin yalnızca mekanik olarak işlenmesi ile elde edilmiş zeytinyağıdır.

 

Ethem Bey Soğuk Sıkım Natürel Birinci Zeytinyağı, geleneksel lezzet tutkunlarına hitap eden, burunda zeytin meyvemsiliği, kırmızı domates ile ağız boşluğunda hafif bir yakıcılık sunuyor. Ethem Bey natürel birinci zeytinyağı asit değeri 0,9 dur. Tat ve koku olarak sızma zeytinyağlarına göre duyusal değerleri daha hafif bir zeytinyağı çeşididir. Sıcak veya soğuk yemeklerinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

 

Ethem Bey Soğuk Sıkım Natürel Birinci Zeytinyağı içerisinde A, D, E ve K vitaminleri bolca bulunmaktadır. Özellikle K vitamini vücutta depolanır ve kanın pıhtılaşmasının da önüne geçmektedir. Bunlara ek olarak natürel birinci zeytinyağı fosfor, demir, kükürt, magnezyum, potasyum, bakır ve kalsiyum açısından da zengindir. 

 

Ethem Bey Zeytinyağları Ayvalık çeşidinin en doğal haliyle sofralarınıza geliyor. 

 

 

Muhafaza ve Dolum: Paslanmaz çelik tanklarda 18 derece sabit sıcaklıkta muhafaza edilip dolumu yapılır.

 

Zeytinyağınızı güneş ışığı ve nemden koruyunuz. Serin ve kuru yerde saklayınız.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR