ETHEM BEY ERKEN HASAT NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI 2 LT TENEKE
ETHEM BEY ERKEN HASAT NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI 2 LT TENEKE

ETHEM BEY ERKEN HASAT NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI 2 LT TENEKE

Fiyat : TL1.500,00(KDV Dahil)
Burhaniye Coğrafi İş Coğrafi İşaret

Soğuk sıkım üretilen erken hasat Ethem Bey Zeytinyağları, Ayvalık çeşidinin en özgün hali. Yoğun yeşil zeytin meyvesi kokusunu hindiba, su teresi, cibes gibi taze Ege otlarından alıyor, onlara yeşil domates, yeşil çay ve yeşil muz kabuğu notaları eşlik ediyor.

:

Ethem Bey soğuk sıkım erken hasat zeytinyağı asiditesi oleik asit cinsinden en fazla 0.5 olan, zeytinin yalnızca mekanik olarak işlenmesi ile elde edilmiş üstün kalitede zeytinyağıdır ve filtre edilmiştir. Soğuk sıkım erken hasat zeytinyağı zeytinler yeşil haldeyken toplanarak zedelenmeden işlem görmesi için özen gösterilir. Zeytinlerin erken hasat döneminde toplanması nedeniyle de sağlık açısından en değerli zeytinyağı çeşididir. Erken toplanan zeytinler besin değeri açısından daha yüksektir ve asit oranı düşüktür.

 

Soğuk sıkım erken hasat zeytinyağı A, D ve E vitamini açısından oldukça zengindir. Zeytinyağını içerek tüketmek isteyenler için en ideal zeytinyağı çeşididir. İçimi oldukça rahat ve çiğ halde tüketilmeye uygundur. Kahvaltılarınızda, salatalarınızda tadına ve kokusuna doyamayacağınız soğuk sıkım erken hasat zeytinyağı

 

Muhafaza ve Dolum: Paslanmaz çelik tanklarda 18 derece sabit sıcaklıkta muhafaza edilip dolumu yapılır.

 

Zeytinyağınızı güneş ışığı ve nemden koruyunuz. Serin ve kuru yerde saklayınız.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR