ETHEM BEY AFACANLARA ÖZEL 175 ML NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI
ETHEM BEY AFACANLARA ÖZEL 175 ML NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI

ETHEM BEY AFACANLARA ÖZEL NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI 175 ML TENEKE

Fiyat : TL150,00(KDV Dahil)
London IOOC Flos Olei 2017 Flos Olei 2020 Burhaniye Coğrafi İş Coğrafi İşaret Olive Japan

Soğuk sıkım erken hasat zeytinyağı 175 ml özel boyutuyla çocuklara kendi servislerini yapabilmeleri, günlük çiğ zeytinyağı tüketimini teşvik etmek amacıyla özel olarak seçilip tasarlanmıştır.

:
Soğuk sıkım erken hasat zeytinyağımızı yapmak için güneş zeytinleri bronzlaştırmadan önce çocuklar için topladık ve hemen soğuk sıkımla yağını çıkarttık. Onların minik ellerine, minik kutuda en taze zeytinyağımızı doldurduk.

 

Ethem Bey soğuk sıkım erken hasat  zeytinyağı Ethem Bey’in zeytin bahçelerinden Ayvalık çeşidi zeytinlerin olgunlaşmadan özenle toplanmış, asiditesi oleik asit cinsinden en fazla 0.6 olan, zeytinin yalnızca mekanik olarak işlenmesi ile elde edilmiş üstün kalitede zeytinyağıdır ve filtre edilmiştir. Soğuk sıkım erken hasat zeytinyağı zeytinler yeşil haldeyken toplanarak zedelenmeden işlem görmesi için özen gösterilir. Zeytinlerin erken hasat döneminde toplanması nedeniyle de sağlık açısından en değerli zeytinyağı çeşididir. Erken toplanan zeytinler besin değeri açısından daha yüksektir ve asit oranı düşüktür.

 

Soğuk sıkım erken hasat zeytinyağı A, D ve E vitamini açısından oldukça zengindir. Zeytinyağını içerek tüketmek isteyenler için en ideal zeytinyağı çeşididir. İçimi oldukça rahat ve çiğ halde tüketilmeye uygundur. Kahvaltılarınızda, salatalarınızda tadına ve kokusuna doyamayacağınız soğuk sıkım erken hasat zeytinyağı

Muhafaza ve Dolum: Paslanmaz çelik tanklarda 18 derece sabit sıcaklıkta muhafaza edilip dolumu yapılır.

Zeytinyağınızı güneş ışığı ve nemden koruyunuz. Serin ve kuru yerde saklayınız.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR