ETHEM BEY 4'LÜ KAMPANYA PAKETİ
ETHEM BEY 4'LÜ KAMPANYA PAKETİ

ETHEM BEY 4'LÜ KAMPANYA PAKETİ

İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : TL5.800,00(KDV Dahil)
İndirimli : TL5.150,00(KDV Dahil)

Geleneksel lezzet tutkunlarına hitap eden Ethem Bey Olgun Hasat Zeytinyağı ile Ayvalık çeşidinin en doğal ve lezzetli haliyle Ethem Bey Erken Hasat Natürel Sızma Zeytinyağı aynı pakette.

 

2 adet 5 lt Ethem Bey Erken Hasat Natürel Sızma Zeytinyağı

 

2 adet 5 lt Ethem Bey Olgun Hasat Natürel Sızma Zeytinyağı

 

:
Soğuk sıkım erken hasat Ethem Bey Zeytinyağları Ayvalık çeşidinin en doğal ve lezzetli haliyle sofralarınıza geliyor. Yoğun yeşil zeytin meyvesi kokusunu hindiba, su teresi, cibes gibi taze Ege otlarından alıyor, onlara yeşil domates, yeşil çay ve yeşil muz kabuğu notaları eşlik ediyor.

 

Asiditesi oleik asit cinsinden en fazla 0.5 olan, zeytinin yalnızca mekanik olarak işlenmesi ile elde edilmiş üstün kalitede zeytinyağıdır ve filtre edilmiştir.

 

Zeytinler yeşil haldeyken toplanarak zedelenmeden işlem görmesi için özen gösterilir. Zeytinlerin erken hasat döneminde toplanması nedeniyle de sağlık açısından en değerli zeytinyağı çeşididir. Erken toplanan zeytinler besin değeri açısından daha yüksektir ve asit oranı düşüktür.

 

A, D ve E vitamini açısından oldukça zengindir. Zeytinyağını içerek tüketmek isteyenler için en ideal zeytinyağı çeşididir. İçimi oldukça rahat ve çiğ halde tüketilmeye uygundur. Kahvaltılarınızda, salatalarınızda tadına ve kokusuna doyamayacağınız soğuk sıkım erken hasat zeytinyağı 130 ve üzeri polifenol miktarı ile premium zeytinyağı kategorisine girmektedir. Ethem Bey Zeytinyağlarının polifenol miktarı akredite laboratuvar tarafından 303 olarak tespit edilmiştir.

 

Ethem Bey Zeytinyağları Ayvalık çeşidinin en doğal haliyle sofralarınıza geliyor. 

 

Muhafaza ve Dolum: Paslanmaz çelik tanklarda 18 derece sabit sıcaklıkta muhafaza edilip dolumu yapılır.

 

Zeytinyağınızı güneş ışığı ve nemden koruyunuz. Serin ve kuru yerde saklayınız.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR