ATİKE HANIM KATI ŞAMPUAN 120 GR
ATİKE HANIM KATI ŞAMPUAN 120 GR

ATİKE HANIM KATI ŞAMPUAN 120 GR

Fiyat : TL210,00(KDV Dahil)

İçeriği fo-ti, ginseng, zencefil, üzüm çekirdeği ve ısırgan özleriyle zenginleştirilmiş 100% doğal sabun bazlı katı şampuan.

 

:
Atike Hanım Katı Şampuan Saç derinizi besler, saçınıza parlaklık kazandırır ve yeni saç üretimini kuvvetlendirir. Parfüm içermez. Parfüme duyarlı ciltler için özel olarak geliştirilmiştir.

 

Ürünümüz sabun bazlı olduğu için saçınızı katı şampuana alıştırmanız gerekir. Bu süreç boyalı saçlarda daha uzundur. Saç uyumunu sağlamak için bir şişe içerisinde bir birim elma sirkesi ve dört birim su karışımını hazırlayın (toplam 100ml yeterli). Saçlarınızı katı şampuan ile yıkayıp durulayın, duştan çıkmadan önce bu karışımı uygulayın. Bu uygulama saçlarınızın daha kolay taranmasını sağlayacaktır.

 

Her saç tipine uygun. Elinize, yüzünüze ve vücudunuza da güvenle kullanabilirsiniz.

 

İçindekiler: Sodium Olivate (sabunlaştırılmış Kuzey Ege zeytinyağı), Sodium Cocoate (sabunlaştırılmış hindistan cevizi yağı, yemeklik kalitede), Sodium Castorate (sabunlaştırılmış hint yağı, yemeklik kalitede), Rosemary Leaf Extract (Biberiye ekstraktı, doğal antioksidan ve sabunumuzun koruyucusu), Urtica Dioica (ısırgan), Polygonum Multiflorum Root Extract (fo-ti), Vitis Vinifera Seed Extract (üzüm çekirdeği özü), Zingiber Officinale Roscoe Root Extract (zencefil), Panax Ginseng Root Extract (ginseng)

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR