Ethem Bey Natürel Sızma Zeytinyağı 5 Lt Teneke 2'li Paket
Ethem Bey Natürel Sızma Zeytinyağı 5 Lt Teneke 2'li Paket

Ethem Bey Natürel Sızma Zeytinyağı 5 Lt Teneke 2'li Paket

İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : TL530,00(KDV Dahil)
İndirimli : TL480,00(KDV Dahil)

Erken Hasat - Soğuk Sıkım 

:

Ethem Bey Natürel Sızma Zeytinyağı 5 Lt Teneke
Asiditesi oleik asit cinsinden en fazla 0.5 olan, zeytinin yalnızca mekanik olarak işlenmesi ile elde edilmiş üstün kalitede zeytinyağıdır. Filtre edilmiştir.

Onu Farklı Kılan Nedir?
Ethem Bey Zeytinyağlarını farklı kılan sadece kalitesi değil aynı zamanda doğaya ve insana saygılı üretim anlayışı, kırsal kalkınmaya ve sürdürülebilirliğe verilen değer, atalardan gelen mirasa sahip çıkma isteğidir.

Tadı neye benziyor?
Ethem Bey Zeytinyağları Ayvalık çeşidinin en özgün hali. Yoğun yeşil zeytin meyvesi kokusunu hindiba, su teresi, cibes gibi taze Ege otlarından alıyor, onlara yeşil domates, yeşil çay ve yeşil muz kabuğu notaları eşlik ediyor.

Nasıl Tüketebilirim?
Ethem Bey Natürel Sızma Zeytinyağlarını çiğ olarak çeşnili baharatlar ile süsleyerek yemeklerin öncesinde ekmeği banıp iştah açıcı olarak, mezelerin veya pişmiş yemeklerin üstüne lezzeti pekiştirici olarak, kızartmalar, fırın ve tencere yemeklerinizde en temel öğe olarak kullanabilirsiniz. Bizim favorimiz, kızarmış köy ekmeğinin üzerine zeytinyağı döküp ardından tuz karabiber ekleyerek tüketmek.

Zeytinyağımı Nasıl Saklarım?
Tenekeyi açtıktan sonra 500 ml veya 1000 ml cam şişelere aktarırsanız, zeytinyağınızı daha uzun süre saklayabilirsiniz. Teneke açıldıktan sonra oluşacak hava boşluğu, ürününüzün saklama ömrünü kısaltır. Güneş ışığı ve nemden koruyunuz. Serin ve kuru yerde saklayınız.